O nas

O Nas

Poznaj nas

CORDEM Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się obliczeniami wytrzymałości konstrukcji i urządzeń mechanicznych z wykorzystaniem MES.

Naszym celem jest wsparcie firm w procesie projektowania i weryfikacji wytrzymałości w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz optymalizacji finalnych produktów. Chcemy aby nasi klienci mogli korzystać z naszego doświadczenia oraz wiedzy w trakcie realizacji swoich projektów.

Metoda Elementów Skończonych jest dziś standardem w procesie projektowania i sprawdzania bezpieczeństwa konstrukcji. Dlatego działalność naszej firmy opiera się na programach wykorzystujących metody numeryczne (MES) i programy do projektowania 3D (CAD). Obliczenia numeryczne wspiera nasza wiedza teoretyczna oraz doświadczenie wyniesione z wielu zrealizowanych projektów.

poznaj nas

Nasz zespół składa się z inżynierów z różnych dziedzin powiązanych z szeroko rozumianą wytrzymałością i mechaniką konstrukcji. Naszą pracę wykonujemy z pasją dzięki której zapewniamy usługi najwyższej jakości. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu analiz z zastosowaniem Metody Elementów Skończonych w wytrzymałości, stateczności oraz zmęczeniu materiałów.
Chętnie też szkolimy i wspieramy innych w podnoszeniu kwalifikacji i zdobywaniu oraz poszerzaniu wiedzy z zakresu obliczeń wytrzymałościowych.